Aktuální informace o počasí ve Frymburku: Co nás čeká v příštích dnech?

Počasí Frymburk

Aktuální stav počasí ve Frymburku

Aktuální stav počasí ve Frymburku je převážně oblačný s teplotou kolem 20 stupňů Celsia. Převažuje mírný vítr o rychlosti kolem 10 km/h. V posledních hodinách nebyly zaznamenány žádné srážky ani bouřkové aktivity. Podle meteorologických dat se očekává, že bude pokračovat oblačno s možností slabých dešťových přeháněk v průběhu dne. Doporučuje se mít při venkovních aktivitách s sebou deštník či pláštěnku. Pro další informace o aktuálním počasí doporučujeme sledovat meteorologické stanice a webové stránky specializované na předpověď počasí ve Frymburku.

Teplota a předpověď počasí na dnešek

Dnes ve Frymburku očekáváme mírně teplejší počasí než v předchozích dnech. Ranní teplota se pohybuje kolem 12 °C a bude postupně stoupat až na maximální hodnotu 22 °C odpoledne. Převládat bude slunečné počasí s minimálním základním oblačností. V noci se očekává mírné ochlazení na přibližně 15 °C. Doporučuje se vhodné oblečení a hydratace při venkovních aktivitách. Předpověď počasí je založena na aktuálních meteorologických datech a může podléhat drobným změnám.

Přehled srážek a možnost bouřek

Přehled srážek za posledních 24 hodin ve Frymburku ukazuje mírné deště s celkovým úhrnem 5 mm. Dle meteorologických předpovědí se očekávají další srážky během dneška, převážně ve formě přeháněk a občasných bouřek. Tyto bouřky mohou být doprovázeny silnými lijáky a krátkodobými výpadky elektřiny. Doporučuje se sledovat aktuální informace o počasí a přijmout opatření pro ochranu majetku a bezpečnost osob.

Vítr a jeho síla v regionu Frymburk

Vítr v regionu Frymburk je momentálně mírný až střední. Průměrná rychlost větru se pohybuje kolem 10-20 km/h. V příštích dnech se očekává podobná situace, s možnými mírnými změnami. Vítr bude převážně z jihozápadního směru. Doporučuje se sledovat aktuální předpověď počasí a přizpůsobit venkovní aktivity síle větru.

Doporučení pro aktivity venku v závislosti na počasí

Vzhledem k aktuálnímu stavu počasí ve Frymburku je vhodné plánovat venkovní aktivity s ohledem na předpověď. Dnes se očekává mírný vzestup teploty a převážně slunečné počasí, což je ideální podmínka pro procházky a cyklistiku kolem Lipna. Doporučujeme si vzít sluneční brýle, opalovací krém a dostatek tekutin.

Srážky jsou dnes minimální, takže je vhodný čas na vodní sporty jako je plavání, windsurfing nebo paddleboarding. Přesto doporučujeme sledovat předpověď srážek a možnost bouřek, které by mohly ovlivnit bezpečnost těchto aktivit.

V oblasti Frymburku je dnes mírný vítr s rychlostí okolo 10 km/h. To znamená dobré podmínky pro jachting nebo rybaření na Lipně. Pamatujte však na bezpečnostní opatření a dodržujte pravidla platná pro danou aktivitu.

Pro další informace o počasí ve Frymburku doporučujeme navštívit oficiální webové stránky Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) nebo použít aplikace s předpovědí počasí, které poskytují aktuální informace o teplotě, srážkách a větru.

V příštích dnech se očekává pokračování slunečného počasí s mírným vzestupem teploty. Doporučujeme využít tuto příležitost k prozkoumání okolní přírody, relaxaci na pláži nebo výletům na kole. Přesto je vhodné sledovat předpověď počasí a být připraven na možné změny.

Dlouhodobá předpověď počasí ve Frymburku

Dlouhodobá předpověď počasí ve Frymburku je mírně proměnlivá. Podle meteorologických údajů očekáváme převážně slunečné a teplé dny v následujících týdnech. Teploty se budou pohybovat kolem 25-30 stupňů Celsia během dne a okolo 15-20 stupňů Celsia v noci. Občasný déšť je možný, ale srážky by neměly být příliš výrazné. Doporučujeme sledovat aktuální předpovědi, protože počasí se může změnit. Pro další informace o počasí ve Frymburku doporučujeme navštívit oficiální webové stránky Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Informace o výkyvech počasí v minulých dnech

V minulých dnech ve Frymburku jsme zaznamenali výkyvy počasí. V pondělí bylo oblačno s přeháňkami a teploty se pohybovaly kolem 20 °C. V úterý došlo k ochlazení, teplota klesla na 15 °C a pršelo celý den. Ve středu se počasí zlepšilo, bylo slunečno a teplota stoupla na 18 °C. Ve čtvrtek přišly bouřky s vydatnými srážkami a silným větrem, teplota klesla na 14 °C. V pátek se očekává opět zhoršení počasí s deštěm a teplotou kolem 16 °C. Tyto výkyvy počasí jsou typické pro tuto roční dobu a je vhodné být připraven na různé podmínky.

Odkazy na další zdroje informací o počasí ve Frymburku

Pro další informace o počasí ve Frymburku doporučujeme využít následující zdroje:

1. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) - oficiální státní meteorologická služba poskytující přesné a aktuální informace o počasí. Webová stránka ČHMÚ: www.chmi.cz

2. Mobilní aplikace počasí - mnoho mobilních aplikací nabízí předpovědi počasí na základě dat od různých meteorologických zdrojů. Doporučujeme stáhnout si aplikaci, která vám umožní sledovat předpověď počasí ve Frymburku.

3. Místní televizní stanice a rozhlasové stanice - často poskytují pravidelné aktualizace a předpovědi počasí pro konkrétní regiony, včetně Frymburku.

4. Internetové stránky specializovaných meteorologických serverů - existuje mnoho webových stránek, které se zaměřují na poskytování podrobných informací o počasí. Mezi nejznámější patří např. Severe Weather Europe (www.severe-weather.eu), AccuWeather (www.accuweather.com) nebo Weather.com (www.weather.com).

Pamatujte si, že je vždy důležité porovnávat informace z různých zdrojů a sledovat jejich aktualizace, protože předpovědi počasí se mohou lišit.

Publikováno: 28. 01. 2024

Kategorie: zpravodajství

Autor: Jakub Novák

Tagy: počasí frymburk | aktuální informace o počasí ve frymburku